AWARD

DIPLOM "BITVA TŘÍ CÍSAŘŮ"

Diplom je určen všem operátorům jako vzpomínka na Bitvu tří císařů při příležitosti jejího dvoustého výročí. Bitva proběhla 2. prosince 1805 poblíž Slavkova u Brna a svůj život v ní ztratilo mnoho lidí. Pravidla pro účast jsou následující:

1) Spojení s 0L70SW = 70bodů, OL200BA, OL3EB, OL5AUS nebo OL5NAP = 50 bodů, OL40SW = 40 bodů.

2) Vyžadována jsou dvě spojení se stanicemi z okresu Brno-venkov = GBV nebo Vyškov = GVY nebo se speciálními stanicemi : OL5AFN, OL0 – 9BA (Battle at Austerlitz) nebo sufixy AB (Austerlitz Battle) , AU (Austerlitz), CP (The Caim of Peace), TP (The Tumulus of peace) = 10 bodů.

3) Další body jsou za spojení s okresy Blansko = GBL, Brno-město = GBM , Břeclav = GBR, Hodonín = GHO, Kroměříž = GKR, Prostějov = GPR, Třebíč = GTR , Znojmo = GZN and Žďár nad Sázavou = GZS = 5 bodů.

4) Stanice z EU a DX (mimo OK/OM) obdrží za spojení s OK/OL stanicemi 2 body.

5) Za spojení na VKV a UKV je udělen dvojnásobek bodů , spojení přes převaděč nejsou platná.

K získání diplomu je třeba 200 bodů (výročí 200let Bitvy tří císařů ), pracovat lze na všech pásmech všemi modulacemi, počítá se pouze jedno spojení s každou stanicí, zahájení je 1. července 2005.

Staniční deník (Volačka, Datum,UTC, pásmo, modulace) zkontrolovaný a podepsaný dvěma operátory, podepsanou žádost spolu s poplatky zašlete na:Jaromír Klaška
OK2SW
Pratecká 186
664 51 Kobylnice
CZECH REPUBLIC, EUROPE

Fees: OK/OM 50Kč
EU / DX 7 IRC, 5 EUR or 7 USD

Pokud jste objevili chybu, upozorněte správce stránek: jiridobrovolny(AT)kobylnice(puntíčečíček)net